BALTIJOS BANGA 2013 PROGRAMA

 

NIDOS KULTŪROS IR TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS "AGILA", Taikos g. 4, Neringa

 

 

Rugpjūčio 22    Ketvirtadienis / SVEČIŲ DIENA  - DANIJA
19.00    KOMEDIANTAS
Rež. Martin Z. Zandvliet / 2011 / 111’ / Danija / vaidybinis

21.00    DON ŽUANAS
Rež. Kasper Holten / 2010 / 102’ / Danija / vaidybinis

Rugpjūčio 23    Penktadienis / FESTIVALIO ATIDARYMAS
19.00    ATIDARYMO PROGRAMA

20.00    AURORA
Rež. Kristina Buožytė / 2012 / 120’ / Lietuva, Prancūzija, Belgija / vaidybinis
Pristato režisierė Kristina Buožytė, aktorė Jurga Jutaitė, prodiuserė Ieva Norvilienė

Rugpjūčio 24    Šeštadienis / ŠEIMOS DIENA
11.00    SEMINARAS Baltijos šalių kinas: režisieriaus ir prodiuserio santykiai

17.00    Animacijos mokyklėlės filmukas ir apdovanojimai

19.00    MAMA, AŠ TAVE MYLIU
Rež. Janis Nords / 2013 / 83’ / Latvija  / vaidybinis šeimai

Rugpjūčio 25    Sekmadienis
19.00    PASKUTINĖS ŠVENTOVĖS METRAŠČIAI
Rež. Davis Simanis / 2012 / 58’ / Latvija / dokumentinis

20.30    ESTIŠKI GRYBAVIMO YPATUMAI
Rež. Toomas Hussar  / 2012 / 93’ / Estija / vaidybinis
Pristato režisierius Toomas Hussar

Rugpjūčio 26    Pirmadienis
18.00    POKALBIAI RIMTOMIS TEMOMIS
Rež. Giedrė Beinoriūtė / 2012 / 65’ / Lietuva / dokumentinis

LIZA, NAMO!
Rež. Oksana Buraja / 2012 / 27’ / Lietuva / dokumentinis
Pristato režisierius Audrius Stonys

20.00    RUSAI VARNŲ SALOJE
Rež. Sulev Keedus / 2012 / 73’ / Estija / dokumentinis

21.30    MONA
Rež. Inara Kolmane / 2012 / 93’ / Latvija / vaidybinis

Rugpjūčio 27    Antradienis
18.00    DOKUMENTININKAS
Rež. Ivars Zviedris, Inese Klava / 2012 / 52’ / Latvija / dokumentinis

19.00    KOSMOS ‘68
Rež. Peeter Brambat / 2011 / 70’ / Estija / dokumentinis
Pristato režisierius Peeter Brambat

20.30    DEŠIMT PRIEŽASČIŲ
Rež. Andrius Blaževičius / 2011 / 29’ / Lietuva / trumpametražis

PASKUTINĖ MEDAUS MĖNESIO DIENA
Rež. Rokas Etermanas  / 2011 / 30’ / Lietuva / trumpametražis

LAIKINAI
Rež. Jūratė Samulionytė / 2011 / 28’ / Lietuva / trumpametražis

Rugpjūčio 28    Trečiadienis / SVEČIŲ DIENA – SUOMIJA
19.00    ŠIRDIES DŪŽIAI
Rež. Saara Cantell / 2009 / 81’ / Suomija / vaidybinis

21.00    PO TUO PAČIU DANGUM
Rež. Saara Cantell / 2012 / 105’ / Suomija / vaidybinis

Rugpjūčio 29    Ketvirtadienis / FESTIVALIO UŽDARYMAS
19.00    TĖVAS
Rež. Maratas Sargsyan / 2012 / 60’ / Lietuva / dokumentinis

20.30     Uždarymo filmas -  GYVIEJI VAIZDELIAI
Rež. Hardi Volmer / 2013 / 135’ / Estija / vaidybinis
Pristato režisierius Hardi Volmer
 

Organizatoriai

Partneriai

Rėmėjai


Informaciniai rėmėjai

Kavinės

Viešbučiai


© Baltijos banga 2013