2015 metų programa

PROGRAMA

Rugpjūčio 23 d., sekmadienis

19.00 Festivalio atidarymas

20.00 Vaikai iš „Amerikos viešbučio“
Režisierius: Raimundas Banionis / Lietuva / 1990 / 93 min / drama
Pristato Raimundas Banionis

Rugpjūčio 24 d., pirmadienis

19.00 Avinėlio vartai
Režisierius: Audrius Stonys / Lietuva / 2014 / 40 min / dokumentinis
Pristato Br. Gediminas Numgaudis

20.00 Pelikanas dykumoje / Pelikāns tuksnesī
Režisierius: Viesturs Kairišs / Latvija / 2014 / 68 min / dokumentinis
Pristato Roberts Vinovskis

21.30 Vėjų kryžkelėje / Risttuules
Režisierius: Martti Helde / Estija / 2014 / 87 min / istorinė drama
Pristato Estijos kino instituto vyriausioji prodiuserė Piret Tibbo-Hudgins 

Rugpjūčio 25 d., antradienis

11.00 Seminaras-diskusija: „Baltijos šalių filmų kooprodukcija ir jos perspektyvos“

19.00 Ieškant šviesos / Otsides valgust
Režisierius: Heini Drui / Estija / 2014 / 52 min / dokumentinis
Pristato Heini Drui

20.00 Brahmsas ir ožkos pienas / Brāmss un kazas piens
Režisierė: Rūta Celma / Latvija / 2013 / 66 min / dokumentinis
Pristato Rūta Celma

21.30 Modris 
Režisierius: Juris Kursietis / Latvija / Graikija / 2014 / 90 min / drama
Pristato Juris Kursietis ir Līga Celma-Kursiete

Rugpjūčio 26 d., trečiadienis

19.00 Meistras ir Tatjana 
Režisierė: Giedrė Žickytė / Lietuva / 2014 / 80 min / dokumentinis
Pristato Giedrė Žickytė

20.45 Muhu salos moterys / Muhu: ätsed ja roosid
Režisierė: Kadriann Kibus / Estija / 2014 / 60 min / dokumentinis
Pristato Erika Laansalu

22.00 Vyšnių tabakas / Kirsitubakas 
Režisieriai: Katrin and Andres Maimik / Estonia / 2014 / 93 min / romance
Pristato Katrin ir Andres Maimik

Rugpjūčio 27 d. ketvirtadienis

19.00 Escaping Riga
Režisierius: Davis Simanis / Latvija / 2014 / 70 min / meninis dokumentinis
Pristato Gints Grube

20.30 Gražuolė 
Režisierius: Arūnas Žebriūnas / Lietuva / 1969 / 63 min / romantinė drama
Pristato Lietuvos kino centro direktorius Rolandas Kvietkauskas

22.00 Žmogus iš Prancūzų bulvaro
Režisieriai: Tatjana Dubasova, Jekaterina Elochova and Aleksandr Kolbovskij
Pristato Aleksandr Kolbovskij

Rugpjūčio 28 d., penktadienis / Festivalio viešnia - Vokietija

19.00 Barbara 
Režisierius: Christian Petzold / 2012 / Vokietija / 105 min / drama

21.00 Feniksas / Phoenix
Režisierius: Christian Petzold / 2014 / 98 min / istorinė drama
Pristato Goethe's instituto atstovas

Rugpjūčio 29 d. šeštadienis / Šeimos diena

17.00 Animacijos mokykloje sukurto filmo premjera
Animacijos mokyklos uždarymas

19.00 Aukso žirgas
Režisieriai: Valentas Aškinis, Reinis Kalnaellis / Lietuva / Latvija / Liuksemburgas / Danija / 2015 / 80 min / animacinis
Pristato režisierius Valentas Aškinis

21.00 Liūto širdis / Leijonasydän / Festivalio viešnia – Suomija 
Režisierius: Dome Karukoski / Suomija / 2013 / 99 min / drama
Pristato Suomijos ambasados atstovas

Rugpjūčio 30 d., sekmadienis 

18.00 Festivalio uždarymas

19.00 Pamoka / Izlaiduma Gads
Režisierius: Andris Gauja / Latvija / Rusija / 2014 / 108 min / drama
Pristato režisierius Andris Gauja

21.00 1944
Režisierius: Elmo Nüganen / Estonia / 2015 / 100 min / historical drama
Pristato Erika Laansalu

Organizatoriai

Partneriai

Rėmėjai


Informaciniai rėmėjai

Festivalio kavinės

Festivalio viešbučiai


© Baltijos banga 2014