2017 metų programa

Rugpjūčio 23, trečiadienis
18.00 Džiazo valanda su ARTŪRU ANUSAUSKU IR RŪTA JAKULYTE
19.00 ATIDARYMO CEREMONIJA
19.30 Latvių dokumentika:
PASLAPTINGAS MEISTRO GYVENIMAS / MEISTARA SLEPENĀ DZĪVE
Latvija, 2016, 35 min., režisierius Jānis Cimmermanis, dokumentinis
RYGOS PONAI / RĪGAS KUNGI
Latvija, 2015, 26 min., režisierė Adriana Roze, dokumentinis
21.00 SENEKOS DIENA
Lietuva / Latvija / Estija, 2016, 105 min., režisierius Kristijonas Vildžiūnas, vaidybinis

Rugpjūčio 24, ketvirtadienis
18.00 GASČIŪNAI
Lietuva, 2016, 49 min, dokumentinis, autoriai Edvardas Kubilius, Justina Gedvilaitė, Maarten De Lange
19.00 PELENŲ SANATORIJA / PELNU SANATORIJA
Latvija, Lietuva, 2016, 100 min., režisierius Dāvis Sīmanis, drama
21.00 APSIMETĖLIAI / TEESKLEJAD
Estija / Lietuva / Latvija, 2016, 102 min., režisierius Vallo Toomla, drama

Rugpjūčio 25, penktadienis
11.00 Kino profesionalų diskusija „NACIONALINIŲ FILMŲ DISTRIBUCIJA LIETUVOJE, LATVIJOJE IR ESTIJOJE
18.00 SUMAIŠTIES DIENOS / PÄEVAD, MIS AJASID SEGADUSSE
Estija, 2016, 105 min., režisierė Triin Ruumet, drama
Festivalio viešnia – Lenkija / Partneris – Lenkijos institutas Vilniuje
21.00 PASLAPTINGAS DALININKAS / SECRET SHARER
Lenkija / Jungtinė Karalystė / Kinija / Tailandas, 2014, 100 min., režisierius Peter Fudakowski, vaidybinis filmas Josepho Conrado romano motyvais

Rugpjūčio 26, šeštadienis
16.00 ANIMACIJOS MOKYKLOJE SUKURTO FILMO PREMJERA
Animacijos mokyklos uždarymas
17.00 VAIKO ŠIRDIS
Lietuva, 2011, 23 min, režisierė Dalia Kanclerytė, dokumentinis
Festivalio viešnia – Vokietija / Partneris – TV kanalas „Deutsche Welle“
18.00 BEIRUTO PARKAS / BEIRUT PARC
Deutsche Welle, 50 min., 2017, autoriai: Matthias Frickel, Niels Eixler, dokumentinis
19.30 GODUMAS / GREED
Deutsche Welle, 52 min., 2017, Autorius: Jörg Seibold, dokumentinis

Rugpjūčio 27, sekmadienis
19.00 IDEALUS PEIZAŽAS / IDEAALMAASTIK
Estija, 1980, 91 min., režisierius Peeter Simm, restauruotas filmas iš Estijos kino archyvo
21.00 MELANIJOS KRONIKA / MELĀNIJAS HRONIKA
Latvija, 2016, 120 min., režisierius Viestur Kairish, istorinė drama

Rugpjūčio 28, pirmadienis
18.00 MEILĖ / ARMASTUS
Estija, 2017, 78 min., režisierė Sandra Jõgeva, dokumentinis N-18
20.00 AMŽINAI KARTU
Lietuva, 2017, 88 min., režisierė Lina Lužytė, drama
22.00 SADŪTO TŪTO
Lietuva, 1974, 78 min., režisierius Almantas Grikevičius, restauruotas filmas iš Lietuvos kino archyvo

Rugpjūčio 29, antradienis
19.00 MOTERIS IR LEDYNAS
Lietuva, Estija, 2016, 56 min., režisierius Audrius Stonys, dokumentinis
21.00 KEISTOS AISTROS / SVEŠĀS KAISLĪBAS
Latvija, 1983, 84 min., režisierius Jānis Streičs, restauruotas filmas iš Latvijos kino archyvų, Mykolo Sluckio romano motyvais

Organizatoriai

Partneriai

Rėmėjai


Informaciniai rėmėjai

Festivalio kavinės

Festivalio viešbučiai


© Baltijos banga 2014