ANIMACIJOS MOKYKLĖLĖ KVIEČIA

KVIEČIAME REGISTRUOTIS Į ANIMACIJOS MOKYKLĖLĘ!

2012 m. rugpjūčio 20–26 d. jau ketvirtą kartą į Nidą atkeliauja tarptautinis kino festivalis BALTIJOS BANGA – jauki, miela, svarbi trijų Baltijos šalių kino šventė, skirta ypatingam mūsų tautų istoriniam įvykiui – Baltijos keliui – atminti.

Šalia lietuvių, latvių ir estų filmų programos, susitikimų su jų autoriais, neformalių pokalbių apie kiną, festivalio metu tradiciškai veiks animacijos mokyklėlė, į kūrybinius užsiėmimus, kaip visada, pakviesianti Nidoje atostogaujančius vaikus ir jaunimą. Mokyklėlėje vaikai susipažins su įstabiu animacijos pasauliu, įvairiomis jos technikomis, kūrybiniu procesu ir visi kartu sukurs nuotaikingą, linksmą, muzikinį animacinį filmą pagal Kuršių krašto legendą ir folkloro ansamblio „Giedružė“ atliekamą muziką. 

Užsiėmimai vyks NERINGOS MENO MOKYKLOJE (Pamario g. 4, Nida):

Rugpjūčio 20 d., pirmadienį nuo 10 iki 18 val.
Rugpjūčio 21 ir 22 d. nuo 13 iki 18 val.

Filmo premjera – festivalio BALTIJOS BANGA iškilmingo atidarymo metu rugpjūčio 23 d. 19 val. Nidos kultūros ir turizmo informacijos centre „Agila“.

Mokyklėlėje dėstys žymiausia Lietuvos dailininkų-animatorių ir režisierių pora – Jūratė Leikaitė-Aškinienė ir Valentas Aškinis. Techninį gamybinį filmo gimimo procesą prižiūrės kompiuterių operatorius Mykolas Suraučius.  

Užsiėmimai – NEMOKAMI. Filmo kūrėjai bus apdovanoti dalyvio pažymėjimais ir kiekvienas gaus savo sukurto filmuko kompaktinį diską.

Registruotis iki rugpjūčio 20 d. ryto: 
elektroniniu paštu event@visitneringa.lt  arba telefonu 8 614 24249.
Su mažaisiais dailininkais animatoriais užsiėmimuose galės dalyvauti ir vienas iš jų tėvelių. 

PRISIJUNKITE!

Organizatoriai

Partneriai

Rėmėjai

Informaciniai rėmėjai


© Baltijos banga 2012