Filmai

 • LATVIJA / PASLAPTINGAS MEISTRO GYVENIMAS / MEISTARA SLEPENĀ DZĪVE

  Rugpjūčio 23 d. 19.30 / Paslaptingas atminties žaidimas lėlinės animacijos Latvijoje pradininko Meistro Arnoldo Burovo (1915–2006) gyvenimo motyvais.

  daugiau »
 • LATVIJA / RYGOS PONAI / RĪGAS KUNGI

  Rugpjūčio 23 d. 20.15 / Filmas pasakoja apie šiuolaikinius miestiečius – žmones, kurie susiburia į naujas grupes ir prisitaiko prie naujos tvarkos.

  daugiau »
 • LIETUVA / SENEKOS DIENA

  Rugpjūčio 23 d. 21.00 / Filmo veiksmas rutuliojasi Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo išvakarėse ir mūsų dienomis. Keli aštuoniolikmečiai paskutiniais sovietmečio metais įkuria Senekos draugiją, kurios narių moto „Gyvenk kiekvieną dieną taip, tarsi ji būtų paskutinė“

  daugiau »
 • LIETUVA / GASČIŪNAI

  Rugsėjo 24 d. 18.00 / Radijo žurnalistas Edvardas Kubilius žiniose dažnai praneša apie nykstantį, prasigėrusį ir slogų kaimą, tačiau nuolat dėl to jaučiasi dviprasmiškai.

  daugiau »
 • LATVIJA / PELENŲ SANATORIJA / PELNU SANATORIJA

  Rugpjūčio 24 d. 19.00 / Paskutiniai Pirmojo pasaulinio karo metai. Išsekęs vokiečių karo gydytojas Ulrichas siunčiamas patikrinti nuošalią sanatoriją, kurioje gydomi karo psichiškai traumuoti ligoniai.

  daugiau »
 • ESTIJA / APSIMETĖLIAI / TEESKLEJAD

  Rugpjūčio 24 d. 21.00 / Po aborto trisdešimtmečiams Anai ir Juhanui turtingi draugai pasiūlo praleisti atostogas jų prabangioje pajūrio viloje, kol jie bus išvykę. Ana nebesijaučia gerai su Juhanu ir beveik kiekviename žingsnyje jam priekaištauja.

  daugiau »
 • ESTIJA / SUMAIŠTIES DIENOS / PÄEVAD, MIS AJASID SEGADUSSE

  Rugpjūčio 25 d. 18.00 / O ką tu veikei paskutinę vasarą prieš pradėdamas suaugusiojo gyvenimą? Šis klausimas kyla stebint ką tik mokyklą baigusius, girtais vakarėliais palydinčius dešimtojo dešimtmečio vaikinus ir merginas.

  daugiau »
 • LENKIJA / PASLAPTINGAS DALININKAS / SECRET SHARER

  Rugpjūčio 25 d. 21.00 / Kinų laivų valdytojui dirbantis jaunas lenkų jūrininkas itin greitai paaukštinamas pirmuoju kapitonu. Neįtardamas laivo valdytojo planų, jis ima vadovauti prekybiniam laivui, tačiau netrukus susiduria su įgulos maištu ir vidury nakties lieka vienas senutėliame surūdijusiame laive...

  daugiau »
 • LIETUVA / VAIKO ŠIRDIS

  Rugpjūčio 26 d. 17.00 / Susitikimas su filmo autore Dalia Kancleryte / Filmas „Vaiko Širdis“ pasakoja apie vaikų ir mamų širdis. Tai nėra donorystės reklama. Filmas „kabina“ humanizmą labai skaudžiais gyvenimo momentais.

  daugiau »
 • VOKIETIJA / BEIRUTO PARKAS / BEIRUT PARC

  Rugpjūčio 26 d. 18.00 / Libano sostinė Beirutas tapo pasauliniu pabėgėlių krizės centru. Libane pabėgėliai sudaro penktadalį gyventojų. Vokietijos Goethes institutas pradėjo rengti futbolo stovyklas, kuriose pabėgėlių vaikai gali mokytis futbolo meistriškumo.

  daugiau »
 • VOKIETIJA / GODUMAS / GREED

  Rugpjūčio 26 d. 19.30 / Mūsų dienomis žmonių godumas kaip niekada anksčiau paplitęs visur. Jame tarpsta ne tik bankininkų ar valdžios savanaudiškumas, bet ir visų mūsų nepasotinamas apetitas žaliavoms ir prekėms, poreikis nuolat judėti.

  daugiau »
 • ESTIJA / IDEALUS PEIZAŽAS / IDEAALMAASTIK

  Rugpjūčio 27 d. 19.00 / Pokario komjaunimo aktyvistas Maitas Kukemeris atvyksta į Metsos kolūkį keliaujančio kino sunkvežimio kėbule. Kaip pavasario sėjos įgaliotinis, jis gavo nurodymus išvesti žmones į laukus, net jei laukuose telkšo vanduo ir klimpsta batai, o ūkio mašinos skęsta purve.

  daugiau »
 • LATVIJA / MELANIJOS KRONIKA / MELĀNIJAS HRONIKA

  Rugpjūčio 27 d. 21.00 / 1941-ųjų birželio 14-oji daugiau nei 40-čiai tūkstančių Latvijos, Estijos ir Lietuvos gyventojų, kurie Stalino nurodymu buvo deportuoti į Sibirą, reiškė ne gyvenimą, o mirtį ir destrukciją.

  daugiau »
 • ESTIJA / MEILĖ / ARMASTUS

  Rugpjūčio 28 d. 18.00 / Debiutinis Sandros Jõgevos filmas pasakoja apie 27-metę Veroniką, talentingą tapybos fakulteto studentę iš geros šeimos, nutarusią į viską šiame pasaulyje numoti ranka.

  daugiau »
 • LIETUVA / AMŽINAI KARTU

  Rugpjūčio 28 d. 20.00 / Filmas „Amžinai kartu“ – tai ironija persmelkta šiuolaikinės moters istorija. Ji – desperatiškai tobulą šeimą kurianti moteris. Jos vyras – nepriklausomas kaskadininkas, žmonos nenorui vis sugrįžtantis į mylimą filmavimo aikštelę.

  daugiau »
 • LIETUVA / SADŪTO TŪTO

  Rugpjūčio 28 d. 22.00 / Vilniuje atsitiktiniais darbais sunkiai verčiasi dailininkas Petras Minkus. Kartą jo triukšmingo komunalinio buto koridoriuje pasigirsta telefono skambutis: jaunystės draugas Povilas Baibokas, gavęs didelį užsakymą sanatorijai apipavidalinti, kviečiasi Petrą į kompanionus...

  daugiau »
 • LIETUVA / MOTERIS IR LEDYNAS

  Rugsėjo 29 d. 19.00 / Lietuvos mokslininkė Aušra Revutaitė jau trisdešimt metų vienui viena gyvena Tian Šanio kalnuose Centrinėje Azijoje šalia Kazachstano, Kirgizijos ir Kinijos valstybių sienų. 3 500 metrų aukštyje virš jūros lygio jai draugiją palaiko tik šuo ir katinas...

  daugiau »
 • LATVIJA / SVETIMOS AISTROS / SVEŠĀS KAISLĪBAS

  Rugpjūčio 29 d. 21.00 / Pokario Latvija. Našlaitė Marytė, radusi prieglobstį ūkyje pas savo tolimą giminaitį, tampa dramatiškų įvykių liudininke. Senasis šeimininkas nesugeba prižiūrėti ūkio. Jo žmona simpatizuoja iš fronto sugrįžusiam buvusiam samdiniui Antanui.

  daugiau »

Organizatoriai

Partneriai

Rėmėjai


Informaciniai rėmėjai

Festivalio kavinės

Festivalio viešbučiai


© Baltijos banga 2014