Naujienos

 • Režisierius Arūnas Matelis: „Baltijos bangos“ Neringoje ir šįmet neišvengsime

  „Jubiliejinės, 10-osios „Baltijos bangos“ neišvengsime, ji atsiris į Nidą, kaip kasmet, vasaros pabaigoje. Ir pakvies visus, kas nespėjo geriausių mūsų režisierių filmų pamatyti didmiesčiuose, pažiūrėti juos vakarais „Agiloje“. Pats ne kartą lankiausi šiame festivalyje, pristačiau filmus ir įsitikinau, kad žiūrovų peržiūrose vis daugėja,“ - sako dokumentinio kino režisierius, prodiuseris, Lietuvos kinematografininkų sąjungos pirmininkas Arūnas Matelis.

  daugiau »
 • Nidoje jau devintą kartą vyks tarptautinis kino festivalis „Baltijos banga“

  Festivalis, kurio pagrindinės dalyvės – trys Baltijos „sesės“ Lietuva, Latvija ir Estija, tradiciškai prasidės rugpjūčio 23-iąją, Baltijos kelio dieną. Simboliška, kad festivalio atidarymui parinktas režisieriaus Kristijono Vildžiūno vaidybinis filmas „Senekos diena“. „Šiame filme pirmą kartą per Nepriklausomybės metus paliečiama Baltijos kelio tema ir net atkuriami Baltijos kelio epizodai, be to, kino juostą kūrė Lietuva, Latvija ir Estija“, – sako „Baltijos bangos“ vadovas, žymus lietuvių kino režisierius Gytis Lukšas.

  daugiau »
 • Tradicinė animacijos mokykla Nidoje šiemet kviečia vaikus kurti netradicinį animacinį filmą

  Animacijos mokyklėlės skelbimas Animaciniai herojai susirinks į pasaulinį Nidai skirtų dainų konkursą. Animacinės žvaigždės atliks visų mėgstamais šlageriais tapusias dainas apie Nidą.

  daugiau »

Organizatoriai

Partneriai

Rėmėjai


Informaciniai rėmėjai

Festivalio kavinės

Festivalio viešbučiai


© Baltijos banga 2014